Osnovne informacije
- NazivRAUCH
- Telefon(011) 265 2225
- E-mailoffice.srb@rauch.cc
- Websitewww.rauch.cc
- GradBeograd
- AdresaBaje Pivljanina 13
Ostale informacije
-
Delatnosti:
Piće -
Kategorije proizvoda:
Sokovi, Osvežavajuća pića
O kompaniji
Sa prometom od 861 miliona evra za godinu 2016, Rauch Grupa je daleko najveći proizvođač voćnih sokova i napitaka u Austriji, a odlučujuću ulogu takođe ima i na međunarodnom planu.
Sa prometom od 861 miliona evra za godinu 2015, Rauch Grupa je daleko najveći proizvođač voćnih sokova i napitaka u Austriji, a odlučujuću ulogu takođe ima i na međunarodnom planu.
Zajedno sa Fohrenburg pivarom, Rauch trenutno zapošljava Više od 1500 osoba i izvozi svoje proizvode u više od 90 zemalja širom sveta. Izvoz čini više od 58% (ne računajući Fohrenburg pivaru) i pokazuje njegovu poziciju internacionalne kompanije sa brendiranim proizvodima.
ČETIRI STRATEŠKE POSLOVNE OBLASTI
Rauch Grupa obuhvata četiri strateške poslovne oblasti. Pored proizvodnje i prodaje Rauch brendova, od HAPPY DAY do BRAVO, NATIVA i Rauch ICE T, Rauch je takođe uspeo da se iz oblasti takozvanog biznisa, učvrsti u oblasti pravog biznisa. U okviru ove branše kompanija Rauch ima ulogu proizvođača i trgovca za međunarodne kupce voćnih koncentrata i polugotovih proizvoda.
Stvorena je široka paleta proizvoda i plasirana na tržište:
Voćni koncentrati, u značenju voćnih sokova kojima je delimično izdvojen vodeni sadržaj, kao i
Voćne arome, 100% izdvojene iz soka svežeg, ceđenog voća i
Direktno ceđeni sokovi od različitih vrsta voća, koji se mogu mešati po potrebi, kao i
Voćni pire / voćna pulpa (na primer, za proizvodnju džemova).
Treće polje tiče se naručenih punjenja. Kao firma koja pruža usluge, Rauch vrši punjenje za druge proizvođače pića sa odgovarajućom visokotehnološkom opremom, za limenke, PET (plastičnu) i staklenu ambalažu.
Četvrto i poslednje strateško poslovno područje sa znakom Rauch Grupe je Fohrenburg pivara u Bludenzu.